Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 

Firmamız 2010 yılında Gıdasan İç ve Dış Ltd. Şti. olarak faaliyetine başlamıştır. Firmamız deniz ürünleri yetiştiriciliği, üretimi, ihracatı ve ithalatı alanlarında faaliyet gösteren, hem iç hem dış piyasada bilinirliği güçlü markalarıyla perakende ve toptan market zincirlerine ve satış noktalarına ürünler sağlayan bir şirkettir.

Faaliyete başladığı yıllardan itibaren yetiştiricilik, üretim ve ihracat odaklı olarak sürekli büyüyen ve sonraki yıllarda faaliyetlerini tüm su ürünleri alanına yayan Grubumuz bugün Türkiye’nin su ürünleri alanındaki lider kuruluşlarındandır. Sektördeki öncü kuruluşlardan birisi olarak Grubumuz bir denizler ülkesi olan Türkiye’de balıkçılığın sanayiye dönüşmesine bizzat katkı sağlamakta ve sektörün gelişimine öncülük etmektedir.

Vizyon

Güçlü Dağıtım Ağı, Profesyonel Kadrosu, Bölge Müdürlükleri ve Bayilikleri ile Halkımızın deniz ürünleri alışkanlıklarına yön vermeyi sürdürerek Su Ürünleri alanındaki Öncü Şirket konumunu devam ettirmek.

Misyon

Halkımızın sağlıklı beslenmelerine katkı sağlayacak Doğal ve Kaliteli deniz ürünlerini piyasaya sunmak, erişilebilir olmalarını sağlamak, yaygınlaştırmak ve tüketilen deniz ürünleri çeşitlerini arttırmak.

 

Whatsapp
Gıdasan İç ve Dış Ltd. Şti.
Gıdasan İç ve Dış Ltd. Şti.
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
zeytinburnu Bilgisayar servisi